Historia i background

TERRA seed tworzony jest przez zgrany zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem nabytym na styku nowych technologii, ochrony zdrowia i finansów. Do współpracy z wyselekcjonowanymi innowatorami wnosimy nie tylko kapitał, ale przede wszystkim wsparcie merytoryczne oraz wypracowane relacje. Nasz ekosystem – stworzony z myślą o maksymalizowaniu prawdopodobieństwa sukcesu – obejmuje uznanych ekspertów, wiodące uczelnie wyższe, a także partnerów biznesowych zainteresowanych rozwojem innowacji. Podmiotom z naszego portfolio oferujemy również dostęp do programu AWS Activate.

AWS Activate

Nasz model działania oraz dotychczasowe osiągnięcia wzbudziły zaufanie i uznanie Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, co w 2017 r. zaowocowało pozyskaniem dofinansowania w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (Działanie 1.3 Poddziałanie 1.3.1 Wsparcie Projektów badawczo-rozwojowych w fazie preseed przez fundusze typu proof of concept – BRIdge Alfa). Wśród 98 wniosków złożonych w tym konkursie uzyskaliśmy najwyższą ocenę punktową. 12 kwietnia 2018 r. zostaliśmy oficjalnie wpisani przez Komisję Nadzoru Finansowego do rejestru Zarządzających Alternatywnymi Spółkami Inwestycyjnymi.

Od 2020 r. należymy do Klastra LifeScience Kraków.

Klaster LifeScience Kraków

Nasza kadra

Skład zespołu

Paweł Szydłowski, MBA

Partner | CEO

Specjalista w zakresie komercjalizacji projektów opartych na wiedzy, wywodzących się głównie z branży life science. Nadzorował i koordynował powstawanie innowacyjnych spółek start-up działających m.in. w obszarach farmacji, biotechnologii, bioinżynierii oraz badań klinicznych.

pawel.szydlowski@terraseed.pl

Piotr Kupczak

Partner | Członek Zarządu

Finansista, manager i inwestor prywatny. Przez wiele lat skutecznie tworzył, rozwijał i zarządzał sieciami aniołów biznesu oraz funduszami venture capital. Pasjonat innowacji i nowych technologii finansowych. Współtwórca sukcesów wielu gwiazd polskiej sceny start-upowej.

piotr.kupczak@terraseed.pl

Wojciech Jopek

Dyrektor Technologiczny

Konstruktor, wynalazca, autor licznych zgłoszeń patentowych, mentor i lider projektów naukowych oraz start-upów tworzących zaawansowane wyroby medyczne, technologie do przetwarzania żywności oraz rozwiązania dla przemysłu.

wojciech.jopek@abanfund.vc

dr Dominik Czaplicki

Manager inwestycyjny

Naukowiec oraz propagator idei przedsiębiorczości akademickiej. Od wielu lat związany z Uniwersytetem Jagiellońskim, gdzie czynnie zaangażowany był w ochronę własności intelektualnej i komercjalizację szeregu wynalazków z dziedziny life science.

dominik.czaplicki@terraseed.pl

Paulina Zbyrad

Manager technologiczny

Specjalistka ds. Funduszy Europejskich oraz realizacji projektów badawczo-rozwojowych w przedsiębiorstwach. Z wykształcenia chemik, aktualnie doktorantka inżynierii materiałowej na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów naukowo-badawczych i praktyczną wiedzę w zakresie zarządzania projektami.

paulina.zbyrad@terraseed.pl

dr n. med. Bartłomiej Grobelski

Członek komitetu inwestycyjnego

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób w środowisku komercjalizacji projektów naukowych. Związany z Uniwersytetem Medycznym w Łodzi gdzie tworzył i wdrażał rozwiązania umożliwiające skuteczną komercjalizację technologii.

Jacek Wiśniewski

Członek komitetu inwestycyjnego

Manager wysokiego szczebla od ponad 20 lat związany z krajowym i międzynarodowym rynkiem farmaceutycznym. Od 15 lat dzieli się swoja wiedzą i doświadczeniem jako trener biznesu, prowadzi doradztwo strategiczne zarządzaniu, w zakresie strategii rozwoju i budowy wartości firmy w okresie średnio i długoterminowym.

Jacek Szkurłat

Członek komitetu inwestycyjnego

Posiada unikalną mieszankę doświadczeń ze światowych korporacji (Procter & Gamble, Mondelez), dużych firm prywatnych (Polpharma), a także środowiska startupów w bardzo wczesnej fazie (m.in. WizzAir, Nestmedic). Odpowiadał za szereg kluczowych obszarów funkcjonowania firm na różnym etapie rozwoju (m.in. kreowanie strategii, sprzedaż, zarządzanie firmą). Obecnie niezależny doradca i anioł biznesu.

Eksperci funduszu

Eksperci TERRA seed zapewniają nam wiedzę oraz doświadczenie niezbędne zarówno na etapie oceny, jak i skutecznego wspierania przedsięwzięć technologicznych w obszarach zainteresowania funduszu.

Mocne strony

Dlaczego warto nam zaufać?

Wiarygodność
Realizacja projektu inwestycyjnego we współpracy z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju wg wymogów przewidzianych przez Komisję Nadzoru Finansowego jest rękojmią naszej wiarygodności, stabilności i najwyższych standardów etycznych.
Zdolność do pozyskiwania kolejnych rund finansowania
Rozumiemy, że jedna runda finansowania to często dopiero początek drogi. W nasze DNA wprost wpisana jest efektywność w pozyskiwaniu kolejnych rund finansowania dla naszych spółek.
Profesjonalizm
Od wielu lat współpracujemy z ludźmi biznesu w środowisku krajowym i międzynarodowym. Terminowość, merytoryka oraz wypracowywanie transakcji korzystnych dla wszystkich to nasz chleb powszedni.
Współpraca z przedsiębiorcami oraz aniołami biznesu
Wiemy, że projekty nie rozwijają się w próżni. Co więcej, partner branżowy, lub anioł biznesu z ekspertyzą we właściwym sektorze są tym, co często decyduje o sukcesie przedsięwzięcia. Dlatego nasz ekosystem zawiera szereg wyselekcjonowanych podmiotów gotowych zaangażować się rozwój innowacyjnych spółek.
Merytoryka
Członkowie naszego zespołu oraz współpracujący eksperci to uznani specjaliści w swoich branżach. Przedstawiając nam swój projekt możesz liczyć na docenienie jego aspektów naukowych i kreatywnych, a w późniejszej fazie – na merytoryczne i konstruktywne wsparcie.

Orientacja na wynik
Jesteśmy współwłaścicielami oraz inwestorami ABAN Fund. Dlatego sukces Twojego przedsięwzięcia będzie też naszym sukcesem. I zrobimy bardzo dużo, aby pomóc w jego osiągnięciu.

Potrzebujesz dofinansowania?

Zapraszamy do wstępnych konsultacji. Prześlij nam opis swojego pomysłu za pomocą formularza online

Nasi partnerzy:

Co To Jest Zakrzepica I Jej Objawy Szczecinek

  1. Comprar Celebrex Sin Receta En Farmacia Cortés De Las Torres: Od eksploracyjnej po ukierunkowaną ocenę ilościową-znajdź moc i niezawodność, aby umożliwić badania na dużą skalę, jednocześnie redukując codzienne problemy w miarę zwiększania wydajności
  2. Comprare Buspirone Senza Ricetta | Buspirone Online Farmacia Italia Pellegrini Sardo - Możesz się zastanawiać, czy dostaniesz również zaburzenia krwawienia
  3. Comprar Paroxetine 20mg, 10mg Sin Receta En España Blasco De Arriba: Rak skóry jest diagnozowany u więcej niż 1

Infekcja wirusowa u dziecka leczenie

Kjøp Singulair (montelukast) 10mg, 5mg, 4mg På Nettet Lovligt Kristiansund
Kształciła się również w Mount Washington Pediatric Hospital (Baltimore, Maryland)
Atarax Bestellen Online | Atarax Bestellen Ohne Rezept Bruchköbel
Nasz wyjątkowy zespół rośnie wraz z naszym systemem
Pomimo utraty wagi szczury leczone liraglutydem nie zmniejszyły wydatku energetycznego w porównaniu z kontrolami karmionymi cukierkami

Leczenie schizofrenii bez leków

Hydroxyzine Generika Kaufen Online In Österreich | Hydroxyzine Generika Preise Gera
Nieprawidłowe odkładanie się tkanki tłuszczowej w obrębie narządu lub wewnątrz narządu (APIFat), niedoceniany predyktor ryzyka naczyniowego
Comprar Luvox (fluvoxamine) 100mg, 50mg Online L' Rosas
Kontakt z fentanylem może spowodować przypadkowe uwolnienie leku do krwioobiegu
Achat Ketoconazole Prix Sans Ordonnance En Pharmacie Baron-Sur-Mer